Únor u včeliček

V únoru jsme zažili plno krásných společných chvil. Venku, na čerstvém vzduchu, je nám opravdu nejlépe, proto jsme neustále chodili na procházky, při kterých jsme pozorovali zvířátka a únorovou přírodu. Oslavili jsme svátek sv. Valentýna, při kterém jsme vyrobili srdíčka pro naše nejbližší. Také jsme se zúčastnili výtvarné soutěže. Tématem bylo „Krása a zdraví ze zahrady“. Vyrobili jsme si každý svůj oblíbený kompot, který jsme „dali“ na čtvrtku. Hráli jsme na hudební nástroje. Masopustní karneval byl také moc fajn. V tělocvičně jsme si zaskotačili díky sportovním disciplínám, které nám připravila paní učtielka. Měsíc únor byl zakončen odchodem na jarní prázdniny, na kterých si odpočineme a nabereme síly na přicházející jaro.

Bc. Eliška Baranjová